Masy samopoziomujące Baumit Nivello
star_border

Podłoga na poziomie – masy samopoziomujące Baumit Nivello

  • Doskonałe parametry techniczne
  • Szeroki zakres zastosowania
  • Niezawodność i trwałość

Samodzielne wykonanie wylewki samopoziomującej nie jest trudne. W przypadku dużych powierzchni masę warto nakładać za pomocą odpowiedniego agregatu mieszająco-pompującego jednak w warunkach domowych, przy niewiel­kim zakresie robót, można masę przygotować w wiadrze, wykorzystując do mieszania ręczną mieszarkę wolnoobrotową ze specjalnym mieszadłem do mas samopoziomujących, nie powodującym napowietrzania mieszanki.

Samonivelizačné stierky

Gdy liczy się czas

Szybkowiążąca masa samopoziomująca Baumit Nivello Quattro została stworzona na bazie specjalnych spoiw do wyrównywania mineralnych podłoży. Produkt ten może być stosowany wewnątrz pomieszczeń, również na powierzchniach z ogrzewaniem podłogowym. Wylewka samopoziomująca pozwala stworzyć trwały i wytrzymały podkład pod wszelkiego rodzaju okładziny – płytki ceramiczne, panele, parkiet czy wykładziny dywanowe. Niezaprzeczalną zaletą tego rozwiązania jest możliwość wchodzenia już po 3 godzinach od aplikacji, a montowanie posadzki można wykonać już 24 godziny po wylaniu masy.

Baumit Nivello 30

Wysoce wytrzymała masa samopoziomująca charakteryzuje się niskim skurczem liniowym i gładką oraz równą powierzchnią. Ma szeroki zakres zastosowań (od 2 do 30 mm) dzięki czemu sprawdzi się zarówno w nowych jak i remontowanych pomieszczeniach. Masa ta jest doskonała zarówno do pomieszczeń suchych (salony, sypialnie, korytarze) jak i mokrych (łazienki, natryski, pralnie, kuchnie). Charakteryzuje są szybka i łatwa aplikacja oraz bardzo dobre właściwości robocze i stabilne parametry.

Baumit Nivello Centro

Bardzo dobry rozpływ i wysoka wytrzymałość powodują, że wylewka samopoziomująca wykonana w technologii Baumit jest odporna na obciążenia użytkowe. Co więcej, szeroki zakres zastosowania od 5 do 30 mm umożliwia nie tylko wyrównanie podłoża, ale także podniesienie poziomu podłogi. Masa samopoziomująca sprawdzi się więc wtedy, gdy istnieje potrzeba wyrównania poziomu w poszczególnych pomieszczeniach. Sucha powierzchnia jest gładka, twarda i czysta, a co za tym idzie nie wymaga szlifowania, co znacznie skraca czas pracy wykonawcy.